Facebook stránky galerie CS DE

2017

Výstava ateliéru Reklamní fotografie FMK UTB ZLÍN, YLÍN, vernisáž 8. 2. v 18h, kurátorka Lucia Fišerová, únor 2017

Ondřej Basjuk, Šárka Koudelová - CNS, vernisáž 2. 3. v 18h, kurátorka Lenka Sýkorová, březen 2017

David Možný – BLIND SPOTS, vernisáž 11. 4. v 18h, kurátor Jan Zálešák, duben / květen 2017

 

Mezinárodní výstava 'PATADATA /CZ, DE, UK/ – VÝMĚNA DATABÁZE mezi Českem a Německem  – Brian R. Smith UK, Franziska Hufnagel D, Lukas Troberg D, Václav Girsa CZ, Andrea Lédlová CZ, květen / červen / červenec 2017, vernisáž 19. 5. 2017, kurátorky Lenka Tutschová, Franziska Hufnagel, texty k výstavě B. R. Smith a Thomas Groetz

/ podpořeno Česko - německým fondem budoucnosti /

 

Philipp Gasser CH – REKONSTRUKCE PRAVDY, září / říjen 2017, vernisáž 21. 9. 2017

Mark Ther – DIVOKÉ LOUKY, kurátorka Edith Jeřábková, listopad / prosinec 2017, vernisáž 9. 11. 2017

 

 

2016 - 2018

Umělecký a sociální výzkum - Prožívaná utopie Baťových závodů

kurátorka Lucie Šmardová

 

2016

Lenka Černotová, kurátorka Terezie Zemánková, únor / březen 2016

Irina Birger / NL /, kurátorka Lucie Šmardová, duben / květen 2016

 Kryštof Kaplan, kurátorka Terezie Zemánková, červen / červenec / srpen 2016

Studentský program v alternativním prostoru, výstava diplomové práce Pavla Zbořila / Ostravská univerzita / květen / červen 2016

András Cséfalvay, kurátorka Lucie Šmardová, září / říjen 2016

Silvia Breitwieser, kurátor Filip Machač, říjen / listopad 2016

Tomáš Vaněk, kurátor Vít Havránek, prosinec 2016 / leden 2017

2016 - 2017

Umělecký a sociální výzkum - Prožívaná utopie Baťových závodů

Příprava dvouletého výstavního programu  – zpracování uměleckého dokumentu, sběrná dokumentace - Baťovský Zlín

 

2015


Jiří Kovanda, Markéta Othová – Hrozné hrozno a zlý Zlín, únor, březen 2015 / kurátorka Edith Jeřábková /

Katarína Hládeková, Ondřej Homola - Too Much, Too Soon, březen, duben 2015 / kurátor Jan Zálešák /

Iede Reckmann / NL / Palliative, Site-specific, vyvíjející se prostorové instalace - květen, červen 2015, text napsala Lucie Šmardová

Studentka AVU / z ateliéru Jiřího Petrboka / -  Kristina Láníková, výstava v alternativním prostoru galerie GAG, červen 2015

Adéla Součková, Matěj Smetana – Hry v globus, červen, červenec 2015 / kurátor Viktor Čech /

Per man ent fór - ent per for menS

Benjamin Brix / D / Slack Motion / Uvolněný pohyb - říjen 2015, text napsala Lucie Šmardová

Daniel Vlček – Dál a výš - listopad, prosinec 2015, leden 2016 / kurátor Jan Zálešák /

 

2014 

 

STŘET, Pavel Hošek, kurátor Martin Beníček, leden - únor 2014

INTERTWINED, Antoinette Nausikaa / NL / březen - duben 2014

Prohlídky výstavy s kurátorkou Annou M. Maximovou, 8., 22. 4. 2014

Performance "Stěhování Nizozemšťanů", 6. 5. 2014

KAMERA, Petr Kráktý, Viktor Takáč, Zuzana Žabková, kurátor Viktor Čech, květen - červen 2014

Výstava zahájena v rámci Muzejní a galerijní noci, prohlídky s výkladem kurátora v 18 a 21 hodin
Doprovodný program "Natoč si cizí video"

16. 5. výstava v alter. prostoru galerie GAG, Jana Šárová, Pavla Haplová studentky AVU

16. 5. 2014 Muzejní a galerijní noc, performance autorek 19 – 23 h.

KDYBY KRÁSA ZABÍJELA, Blanka Jakubčíková, kurátorka Terezie Zemánková, červenec, srpen 2014
Čtení autorských veršů - vernisáž od 18 hodin

MARSEILLE / fotodokumentační výstava / Pierre-Gilles Chaussonnet / F /, září 2014

Performance ON, Radek Herold, Filip Lang, Anna Minx, 5. 9. 2014 v 18 a 19 hodin, dokument fb.gal.
Doprovodný program "Nasnímáno kamerou obskurou"

RÁMY A RÁMCE / RAHMEN UND  RAHMENBESCHRÄNKUNGEN, Eva Koťátková, Josef Hofer / AT / - do 31. 10. 2014

Vernisáž 18. 9. v 18 hodin, úvodní slovo kurátorka výstavy Terezie Zemánková
Komentované prohlídky vždy ve středu a ve čtvrtek v 17 hodin

ANAGRAM, Matthias Hesselbacher / D /, listopad, prosinec 2014

Vernisáž ve čtvrtek 13. 11. v 18 hodin

Komentovaná prohlídka s autorem v den vernisáže, představení berlínských ateliérů v den dernisáže

 

2013

Jan Ambrůz

JINÁ KRAJINA - projekt „KŘÍŽE CESTY SOCHY KRAJINA LIDÉ
Martin Beníček - čtení z knihy Simona Shama „Krajina a paměť

DOPROVODNÝ PROGRAM - V jiné krajině Jana Ambrůze

http://www.goethe.de/ins/cz/pra/kul/duc/arc/ars/cs10740260.htm

Zbyněk Sedlecký - Fragmenty a události

Doprovodný program - zimní klauzurní práce Ateliéru filmové a televizní grafiky VŠUP
Prohlídka výstavy komentovaná kurátorem: 23. 4. ve 12 hodin a 29. 4. v 11.15 hodin

Carola Ernst / D /

Vernisáž výstavy -  čtvrtek 16. 5. 2013 v 18 hodin
V rámci vernisáže komentovaná prohlídka s autorkou výstavy

7. 6. 2013 /19 - 24 h/ otevřenno -  Muzejní a galerijní noc
28. 6. 2013 v 17 hodin - prezentace výstavních projektů Caroly Ernst - setkání s autorkou

Patricie Fexová

Vernisáž výstavy - úterý  9. 7. v 18 hodin
Výstavu uvede Viktor Čech

Performance Vojtěcha Skácela  a Radka Herolda:  Vypusťte Krakennyho 18.30 - 19.00 hod.

Jan Šerých

Vernisáž výstavy v úterý 17. 9. v 18 hodin
Výstavu uvede Jan Zálešák

Doprovodný program pro studenty - What You See Is What You Get

Petr Willert - Zátiší

Vernisáž 3. 12. 2013 v 18 hodin, komentovaná prohlídka výstavy 13. 1. 2014 v 15 hodin
Kurátoři výstavy Anna Mlynek Maximová, Martin Fišr


Galerie Kabinet T. © 2008 - 2017 |  CZ | DE

Státní fond kultury ČR Ministerstvo kultury ČR Statutární město Zlín Česko-německý fond budoucnosti CREAM Real Estate IS REKLAMA TRINITAS ArtMap